Pielęgniarka z dobrym niemieckim

Cala, Ticino, ch
Company: Opiekunki24
Category: Community and Social Service Occupations
Published on 2021-06-23 04:10:24

Pflegehilfe Schweiz poszukuje doświadczonych pielęgniarek do pracy w charakterze:

Opiekuna/ki Seniora z dobrą znajomością języka niemieckiego

Zapewniamy:

·Zarobki w wysokości 2500 CHF netto miesięcznie

·Szwajcarską umowę o pracę

·Bezpłatny dojazd do klienta

·Bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego

·Składki ubezpieczeniowe opłacone w Szwajcarii

·Pozwolenie na pobyt ciągły do 12 miesięcy

Zakres obowiązków obejmuje m.in.

·Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety (także higiena intymna), zmiana pampersów

·Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu

·Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie) itd.

·Transfer pacjenta z łóżka na wózek

·Pomiar ciśnienia itp.

·Towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne

·Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku

Od opiekuna wymagamy:

·Co najmniej dobrej znajomości języka francuskiego

·Bogatego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi

·Gotowości do podjęcia zatrudnienia na minimum 2-3 miesiące

·Referencji pisemnych z poprzednich miejsc pracy jako opiekun/ka

·Zaświadczenie o niekaralności

·Wszelkie certyfikaty/dyplomy językowe, medyczne lub opiekuńcze mile widziane

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Pflegehilfe Schweiz AG; z siedzibą w 6300 Zug – Szwajcaria; Baarerstrasse 139, jako administratora danych. Dane, o których tu mowa, mogą być udostępniane do spółek partnerskich firmy Pflegehilfe Schweiz AG. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Nr agencji zatrudnienia: 10277

Jobs you might also be interested in